5 sprawdzonych sposobów na chandrę

Share

Każdemu zdarza się gorszy nastrój i uczucie, że nic się nie chce. Jeśli jednak trwa to dłużej i nie przechodzi, trzeba zacząć przeciwdziałać. Poniższe sposoby na wyrwanie się z kręgu przygnębiających myśli są proste, nie kosztują dużo i naprawdę mogą pomóc.

Sposób 1.

Wyjdźcie na spacer ze zwierzakiem i pobiegajcie z nim trochę. Poskaczcie, pobawcie się z nim na świeżym powietrzu. Jeśli nie macie pupila, idźcie sami lub z przyjacielem. Poszukajcie siłowni zewnętrznej lub parku i koniecznie tam poćwiczcie.

Sposób 2.

Wyszukajcie, czy w kinie grają jakąś komedię. Zadzwońcie do kogoś i umówcie się na wspólny seans. Zabawny film obejrzany w domu w dobrym towarzystwie to też dobry pomysł.

Sposób 3.

Wybierzcie rozrywkę, którą lubicie: słuchanie muzyki, taniec, gry planszowe, śpiew, rysowanie, jazda na rowerze lub uprawianie jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Oddawajcie się temu zajęciu tak często, jak możecie. A najlepiej choć chwilę każdego dnia.

Sposób 4.

Czytajcie kawały, oglądajcie kabarety, skecze, stand-upy.

Sposób 5. – mój ulubiony:)

Otaczajcie się radosnymi, uśmiechniętymi, pozytywnymi ludźmi. Umawiajcie się z nimi na spotkania, spacery, wypady. Rozmawiajcie na interesujące Was tematy. Towarzystwo ciekawych osób z pewnością dobrze wpłynie na Wasz nastrój, rozbudzi uśpioną energię i doda koloru smutnemu dniu.

Loading

You may also like...